Küülik sööb ainult võilillelehti!?

Söök, jook, maiustused ja närimine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Küülik sööb ainult võilillelehti!?

PostitusPostitas küülik (Teema autor) » 10. mai 2021, 17:50

Hei hei kõik küülikusõbrad! Seekord on mul üks mure... nimelt meil on küülikud olnud 13 päeva. Võtsime ema (9-kuune) ja tema tütre (2-kuune) ja kuna tütrele ei või veel rohelist anda kuna võib tekkida kõhulahtisus, siis annan rohelist ainult emmele. Kuna kui me te võtsime siis oli ta juba 9 kuuna ja teda ei olnud toidetud millegi muuga kui ainult võilillelehtede, graanulite ja heinaga ja siis kui ma andsin talle peterselli, võilille õisi, porgandit, ristikheina ta ainult korra piilus ja isegi ei hakanud proovima vaid jalutas minema... olen küülaltki pettunud, et talle pole veel selliseid toite serveeritud ja ta ei tee neist isegi välja. Ja mis on mulle muret tekitav, et lugesin, et küülikule peab andma päevas u 3 erinevat sorti värsket, aga kuna tema sööb ainult võilillelehti, siis ta ei pruugi ju kõiki vajalikke aineid isegi kätte saada... :dunno: Kas Teie jänksid hakkasid kohe sööma värsket ja kuidas Te neid harjutasite? Mida ma peaksin peale hakkama? Jään vastuseid ootama;) Aitäh ette! :happy:
Viimati muutis küülik 13. mai 2021, 07:28, kokku muudetud 1 kord.
küülik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Küülik sööb ainult võilillelehti!?

PostitusPostitas küülik (Teema autor) » 11. mai 2021, 07:29

Palun vastake keegi kuna olen tõesti natukene mures!!!
küülik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist