Pärnu loomakliinikud

Kust leida oma väikelemmikule teadlikku arsti

Pärnu loomakliinikud

PostitusPostitas mammu17 (Teema autor) » 25. november 2008, 22:06

Kas kellegil on loomakliinikutega Pärnus kogemusi? Just merisigade ja teiste väikeloomade seisukohalt.
Kasutaja avatar
mammu17
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 239
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu loomakliinikud

PostitusPostitas kertu0208 » 27. november 2008, 11:00

Ma ei ole küll väikeloomadega käinud kliinikutes, aga soovitan Kenno loomakliinikut, see on küll kallis, aga väga hea kliinik.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu loomakliinikud

PostitusPostitas mammu17 (Teema autor) » 27. november 2008, 14:39

Käisin seal hamsuga ja noh nad ikka ei teadnud väga palju sellest asjast. Aga nad olid agarad ja lugesid siis koha peal raamatut hoolikalt. Peamine probleem on see et tegelt tahan kastreerida isast notsikut ja raamatu lugemine opi ajal ei ole see mida ma notsikule soovin.
Kasutaja avatar
mammu17
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 239
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu loomakliinikud

PostitusPostitas nirgike » 27. november 2008, 16:45

Võibolla oleks mõistlik võtta kuskilt infokataloogist (ehk on Pisiski vastav teema) kõik Pärnu loomakliinikud, mida leida suudad, ja helistada need läbi ning küsida, millised kogemused neil on merisigade kastreerimisega. Võibolla õnnestub merisigade foorumi kastreerimise teemadest ka midagi välja nuhkida.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu loomakliinikud

PostitusPostitas mammu17 (Teema autor) » 08. jaanuar 2009, 16:40

Olen üritanud seda foorumis käsitleda aga vastuseid pole veel saanud ja helistamisega on see asi et nad ei taha ju kliente ära ka saata. Ma olen helistanud ja väga head infot sealt pole saanud aga eks ma proovin uuesti, äkki on nüüd adekvaatsemad administraatorid. Veterinaare Pärnus just palju ei ole samas.

Edit: Helistasin kõik läbi, sain ausaid vastuseid, terve Pärnu peale on kastreeritud üks notsu. Otsuse tegemisel oleks siis vaja foorumi külastajate abi, et kus Pärnus keegi ikkagi käinud on ja kes on hea, sest notsu kastreerimises on võhikud nad kõik!
Kasutaja avatar
mammu17
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 239
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu loomakliinikud

PostitusPostitas otokas » 08. jaanuar 2009, 17:53

Üksainukene ainult :o jessus..sellise suure linna kohta selline number? Kus kõik teised oma sigadega käivad? Tallinnas? Tartus? :-D
A, kui tohib küsida, siis millises kliinikus see üks notsukene oli kastreeritud? :ups:
Tegelikult on elu ilus!
Kasutaja avatar
otokas
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 7
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu loomakliinikud

PostitusPostitas nirgike » 08. jaanuar 2009, 19:16

Mina teeks siis vist pigem nii, et planeeriks kastreerimise puhkuse ajale (või võtaks selleks päevaks vaba päeva) ja sõidaks Tartusse või Tallinnasse. Pärast haava tohterdada oskavad ehk kohalikud arstid ka, kui vaja peaks olema.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu loomakliinikud

PostitusPostitas mammu17 (Teema autor) » 09. jaanuar 2009, 11:20

See üks kastreerimine tehti läbi politsei maja juures olevas kliinikus. Ma arvan, et Pärnus ei ole lihtsalt veel nii palju sigudike ja isikuid, kes oleks nõus selle raha välja käima ning neid, kes ei taha paaritada omi loomi vaid neil koos hullata lasta.

Mis puudutab Tartut ,Tallinnat siis ei tea, kuidas notsule transportimine sobib ja eks ma pean arstidega veel rääkima, sest nii nagu mulle seletati siis op ise on kerge aga see, kuidas ta narkoosi talub on hoopis see teine küsimus ja peamine küsimus, mis nii väga ei sõltugi arstist vaid looma toitumisest, üldisest tervislikust seisundist jne. Aga eks ma uurin asja.
Kasutaja avatar
mammu17
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 239
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu loomakliinikud

PostitusPostitas nirgike » 09. jaanuar 2009, 12:27

Ma olen just nagu kuulnud, et väikeloomade narkoosi puhul on väga oluline narkoosi õige koguse määramine, et kui sellega puusse panna, siis on halvasti. Ja mida väiksem loom, seda raskem pidi olema õiget kogust määrata, seepärast väga noori loomi ei taheta ka opereerida. Kuid kindlasti sõltub narkoosist välja tuleks ka loomast endast, s.t. kui hea tervisega ta on ja kui palju on tal elutahet.

Tegelikult kastreeritaksegi vist väikeloomi, eriti merisigu, vähe - näiteks kui vaadata Pisiski, et kellel on kastreeritud merisiga, siis vähestel.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu loomakliinikud

PostitusPostitas KerruOlen » 03. august 2009, 11:14

Ma mõtlesin hamstriga ka loomakliinikusse minna pärnus kuhugile .
Tahaks hamstri sugu teada saada ja kas selle eest peab maksma ka ?
KerruOlen
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 105
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu loomakliinikud

PostitusPostitas Grete » 13. august 2009, 17:28

Ma arvan, et peab, sest kliinikutes on minuteada visiiditasu. Vähemalt Vana-Pärnu loomakliinikus, mis asub jannseni tänaval, pidin maksma, kui käisin oma tsintsuga seal.
Lote ja Pipi
Kasutaja avatar
Grete
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 92
Teemad: 2
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Loomakliinikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist