Närivad end võrepuurist välja?

Puurid, sisustus, mänguasjad jne.

Moderaator: triini22

Närivad end võrepuurist välja?

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 14. aprill 2005, 17:58

Nimelt said mu liivahiired hakkama siis minu arust nende jaoks võimatu asjaga - närisid läbi traadi, mille ma panin neile redelipulgaks, kuna puust pulgad seisid vaid 5 min.
Sellest aga siis küsimus, et kui nad panna võredega puuri siis nad närivad ennast sealt välja? Õnneks on mul akvaarium ja sealt nad juba läbi ei näri ennast.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Närivad end võrepuurist välja?

PostitusPostitas Helery » 14. aprill 2005, 19:05

Oleneb millisest traadist sul olid need pulgad. Ma arvan, et puuri traadid on natuke paksemad ja tugevamad ikka millegi pärast.
Helery
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 115
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Närivad end võrepuurist välja?

PostitusPostitas Pinto (Teema autor) » 14. aprill 2005, 20:46

No traat iseenesest ei ole väga paks, mingi millimeeter vist aga see oli veel niiviisi keerdu keritud teisega, nagu siis kaks traati koos. Kui ise tahad seda traati katki teha peab ikka päris pikalt edasi tagasi painutama, et lõpuks katki läheks, nemad aga närisid selle kolmeks jupiks ja üks jupp on kadunud, ma loodan, et nad seda ära ei söönud.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Närivad end võrepuurist välja?

PostitusPostitas Anx » 15. aprill 2005, 13:13

Minu hiired elavad suures meriseapuuris, millele on tõmmatud ümber krohvuvõrk (see on metallist võrk, mille ruutude suurus u 1*1 cm. Siiani pole ennast keegi kuskilt läbi närinud. Võrgu panin ümber seepärast, et pisem tavatses toas jalutamas ja muusikakeskuse juhtmeid närimas käia. Akvaarium-tüüpi puurid minule ei meeldi. Nendes ei ole piisavalt õhku. Tean küll, et räägitakse võredega puuris juhtunud õnnetustest, kuid minu hiired on siiani hakkama saanud (sülitan siinkohal 3 korda üle õla). Minu hiirekesed peaksid lähiajal uue suure puuri saama, selle lasen ka krohvivõrgust teha.
Anx
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 17
Teemad: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Närivad end võrepuurist välja?

PostitusPostitas Endised kasutajad » 20. aprill 2005, 11:04

Peenemad traadid võid sa ise ka hammastega läbi närida (igaks juhuks ära proovi). Hiirte jaoks ei tohiks see üldse probleem olla. Kasuta jämedamat. Probleem on sellest, et poes müüakse tsingitud traate. Need võivad mürgised olla? Minu hiired elavad ka puuris ja sealt nad oma eluaja jooksul välja ei näri.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline