Kuidas foorumis oma küsimustele MITTE vastust saada!

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas foorumis oma küsimustele MITTE vastust saada!

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 21. juuli 2007, 00:46

  • Ära mitte mingil juhul kasuta otsingut enne postitamist
  • Ära loe reegleid! Need on nõrkadele
  • Kasuta liikuvat suurt GIF’i oma avatarina
  • Postita valesse alafoorumisse
  • Tee igaks juhuks täpselt samasugune post paari-kolme alafoorumisse
  • Pane oma postituse pealkirjaks “Probleem” või “Küsimus”
  • Ära unusta pealkirjale hüüumärke lisada. Mida rohkem, seda kiiremini sulle vastatakse
  • Kui sa kasutad postituses punaseid tähti, siis inimesed saavad aru kui tähtis su probleem on
  • Kirjuta ainult suur- või väiketähtedes
  • Lühenda kõik sõnad, isegi lühikesed nagu “või”, kasutades seejuures slängi - “w”. Kui sa korralikult kirjutad, siis võivad potentsiaalsed vastajad mõelda, et su post on vastust väärt
  • Kirjavahemärgid on nohikutele!
  • Õigekiri on veel hullematele nohikutele!
  • Kirjuta kogu post ühe reana või, veelgi soovitavam, ühe hiigelpika lausena.
  • Täpitähed on väga mitte-coolid. Nende asemel saab ju numbreid kasutada.
  • Ära mingil juhul anna probleemi täpset kirjeldust. Need mõtetelugejad saavad ju isegi aru.
  • Ekraanipildid ja tehnilised detailid on üleliigne pahn!
  • Kui sa siiski lisad lingi failile või pildile, siis kindlasti oma arvutis olevale failile. Kui sa selle siiski kuhugi serverisse üles paned, siis kindlasti ära kasuta hot.ee teenuseid, vaid pane see kuhugi võimalikult kehvasti ligisaadavasse välismaa serverisse
  • Lisa postitusse hästi palju suvalisi smiley’sid. Need lihtsustavad oluliselt lugemist ja teevad selle lõbusamaks
  • Ära mingil juhul postita tavapostina. Palju parem on ju teha küsitlus - “Kas sa oskad seda? Jah/Ei”
  • Kui sulle ei ole kümne minuti jooksul vastatud, siis tee uus post sisuga “no kas keegi tõesti ei tea we!”
  • Kui keegi vastab, siis kindlasti sõima teda. Kuidas ta, raisk, julges!
  • Vastamisel kindlasti tsiteeri kogu see post millele sa vastad. Ja kui see juhtus midagi tsiteerima, siis kaasa ka see
  • Ära mingil juhul ole nõus lingiga abi andvale lehele. Nõua, et sulle tehtaks puust ja punaseks, piltide ja lauluga eestikeelne õpetus. Selle eest nad ju palka saavadki!
  • Mitte mingil juhul ära kunagi täna kedagi. See oleks ju selge märk sinu nõrkusest!
  • Kui sa asja korda saad, siis jumala pärast, ära mingil juhul ütle et sa said - või veelgi hullem, kirjelda kuidas sa korda said. See võimaldaks teistel sinu tegevust korrata ja seda sa ju ometigi ei taha!

:)

Pange tähele, et see on õpetus kuidas oma küsimustele mitte vastust saada!

Tekst võetud Siit!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kuidas foorumis oma küsimustele MITTE vastust saada!

PostitusPostitas jänkuke11 » 05. jaanuar 2013, 23:00

Aga kui mul tõesti ei ole täpitähti, mis ma pean siis omale sellepärast uue arvuti ostma?? Minul on väga halb oma tahvlis täpitähti saada ja ma kirjutaks ka meelsamini numbritega. Aga ma armastan liiga palju eesti keele õigekirja ning ma ei salli kui kirjutatakse valesti (no väikesemad vigad saab andeks anda, sest mul tuleb endal ka seda ette :-) ) Kissu: ära arva, et ma seda selle jaoks kirjutasin et norida. Ei, sugugi mitte! (Mõtlen seda tõsiselt )
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuidas foorumis oma küsimustele MITTE vastust saada!

PostitusPostitas Celion » 18. jaanuar 2013, 23:31

Üks asi on numbrite kasutamine selleks, et lahedana paista. Teine asi on aga see, kui tegelikult ka täpitähed puuduvad. Sellisel juhul on parem kasutada tavalisi (st. ilma täppideta tähti) - tulemus on tunduvalt loetavam.

Kui mõni moderaator sellisel puhul märkuse teeb, tuleks talle oma probleem rahulikult ära seletada. :)
Cole'i aksioom: Intellekti summa planeedil on konstantne, rahvastik aga kasvab.
Kasutaja avatar
Celion
Karvane kahejalgne
Kasutajatugi
Kasutajatugi
 
Postitused: 492
Teemad: 79
Pildid: 321
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 42
Sugu: Mees
Prindi postitus


Tagasi: KKK

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist