Postitusest moderaatorile teatamine

Korduma kippuvad küsimused

Postitusest moderaatorile teatamine

PostitusPostitas Celion (Teema autor) » 02. august 2007, 23:25

Vanasti pidi selleks, et moderaatori tähelepanu mingile postitusele/teemale juhtida, talle privaatsõnumi saatma. Selles foorumis ei ole seda enam vaja - iga postituse juures on selleks vastav nupp (all paremas servas, "tsiteeri"-nupu kõrval): Pilt

Nupule vajutades avaneb uus leht - Teata moderaatorile. Ülemine jah/ei valik määrab, kas sulle saadetakse automaatselt privaatsõnum, kui moderaator on postitusega tegelenud. Reeglina võib seal valikuks jääda Ei.

Alumisse kasti tuleb kirjutada selgitus, miks sa arvad, et moderaator peaks postitusega tegelema. Põhjendus on kohustuslik! Vajadusel võid lisada ka, mida peaks postitusega tegema - ümber tõstma, kustutama vms. Otsuse, mida ette võtta, teevad siiski moderaatorid.

Teate saatmiseks vajuta nuppu Saada. Teade postituse kohta läheb siis spetsiaalsesse nimekirja, mida näevad kõik vastava foorumi moderaatorid.

Teatada võib postitustest, mis:
  • rikuvad foorumi reegleid
  • solvavad kedagi (NB! see ei ole mõeldud omavaheliste tülide klaarimiseks)
  • on vales foorumis/teemas
  • on teemast mööda
  • vanade postituste puhul autori muutmiseks - asjalikud postitused, mille omanikku sa tead. Selle juures on oluline, et postituse omanik oleks ka foorumis uuesti registreerunud. Samuti tuleb teatada ainult tõesti väga asjalikest postitustest, mille autorit sa raudkindlalt tead - suvalise kasutaja monoloogi tema loomade kohta ei hakka küll parandama.
Seda võib kasutada ka teemadest teatamiseks - kirjuta see lihtsalt selgitusse juurde.

Postitustest korduvalt ilma hea põhjuseta teatamise puhul saab kasutaja hoiatuse!
Cole'i aksioom: Intellekti summa planeedil on konstantne, rahvastik aga kasvab.
Kasutaja avatar
Celion
Karvane kahejalgne
Kasutajatugi
Kasutajatugi
 
Postitused: 492
Teemad: 79
Pildid: 321
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 42
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Postitusest moderaatorile teatamine

PostitusPostitas Lind1100 » 21. november 2007, 18:26

Lisaks juurde et moderaatorite postitustel neid juures ei ole, ning nupp ise on väikese punase hüüumärgi näol.
Sellised uimased inimesed nagu mina, ei saa asjale hästi pihta. Ma sain siin veidi imestada, milles asi, mina küll midagi ei näe...
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitusest moderaatorile teatamine

PostitusPostitas Scratchy » 21. november 2007, 18:49

Tegelikult on ka moderaatorite postitustel need märgid juures. Kuid minu arusaama järgi lihtsalt "Reeglite" foorumis pole (nii moderaatoritel kui ka tavakasutajatel).
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: KKK

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist