Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

Igasugune info loomapoodide teemal

Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas Merisiga_Merka (Teema autor) » 05. august 2007, 17:04

Ülemiste lemmikloomapoega (see mis on Koduextra vastas) on siis nagu halb kogemus.
Ükskord, kui ema oli seal Koduextras ja ma pidin käru valvama, siis piilusin veits neid loomakesi seal.
Seal oli ühes puuris Chinchilla, aga tal oli mingi megapisike hamstrite või hiirte joogipudel.
Ja siis kaks meriseabeebit oli jänesega koos ühes puuris, kus polnud eriti heinagi (paar kõrt maas oli :nono: ).
Rääkimata veel sellest, et absoluutselt kõik joogipudelid olid mingite vetikatega kaetud seest..
Mina sealt endale küll midagi ei osta.
On kellelgi veel selle poega halbu kogemusi?
Roxanne & Merka..:)
Kasutaja avatar
Merisiga_Merka
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 3
Asukoht: Haiba
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood.

PostitusPostitas Eva4 » 16. august 2007, 22:25

Ma vihastan seal alati. Tükk tegu on, et mitte müüjatele midagi halvasti öelda. Ükskord ma ei suutnud ennast tagasi hoida, aga see selleks :)
Seal on loomad imepisikestes transportpuurides ja muidugi on neid väga palju ühes puuris. See on üks jubedamaid poode mida ma tean. Kahju, et selline loomapiinamine meil siin lubatud on.
Kasutaja avatar
Eva4
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 456
Teemad: 13
Pildid: 3
Asukoht: Talus
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood

PostitusPostitas johannap » 17. aprill 2008, 16:08

Minul on halbu kogemusi selle poega . Nimelt läksin sinna kalu ostma , ostsin kalad ära , panin akvaariumisse ja hiljem surid kõik need kalad ära , kes seal ostetud olid .Nad veel nakatasid teisi ka. :nono:
Lessi, Mops, Lotte, Riki, Kiki, Musirull ja tema õde. :)
R.I.P - Snuff, Nännu, Krässu, Kilbu, Minnie, Rommi, Rolf, Tsipu. :'(
Miss ya lot guys.
johannap
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 103
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Kuusalu vald , Kiiu .
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood

PostitusPostitas -ruigamnots- » 21. jaanuar 2009, 22:27

See pood on tõesti õudus... Tahtsin selt ruigamikese osta aga see merisiga oli nii kole ja hooldamatta et jube ja müüja ei oska eesti keelt ka ja ... lihtsalt jube!
Kasutaja avatar
-ruigamnots-
Õigekiri longab
 
Postitused: 115
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood

PostitusPostitas GunnyBunny » 21. jaanuar 2009, 22:32

Mis selle poe nimi oli?
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas helq » 14. aprill 2009, 18:44

Mina ostsin sealt Ülemiste keskuses asuvast Bosse loomapoest pisikese ruigami nüüd laupäeval ja enam ei osta sealt küll ühtegi looma endale :nono: . Õhtul kui nunnutasin oma pisikest ruigamit avastasin et tal on täid- ma pidin suurest ehmatusest pikali kukkuma kuna ei teadnud mida teha jne :bang: ...Hakkasin netist siis kõike nende elukate(parasiitide) kohta uurima. Õnneks sain esmaspäeval kohe temaga arsti juures käidud ning saime täi rohtu. Lisaks olid seal poes ruigami kohta valed andmed nii sünnikuupäeva kohta kui soo kohta. Ma ei saa aru kuidas saab müüa loomi kellel on parasiidid peal :evil: Aga õnneks muidu on ruigamil kõik hästi ja hakkab juba meie juures harjuma ja täisid kah enam vaesekesel pole, kuigi peame kahe nädala pärast veel teda selle rohuga määrima kindluse mõttes. Ja õnneks ei pandud poes väga palju vanusega puusse, nii et sain ikka pojakese mitte suure notsu. Igastahes oli see mulle õpetuseks, kui järgmisel korral lähen kuskile loomi ostma siis uurin ta põhjalikult üle!!! :A:
Kasutaja avatar
helq
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas Eva4 » 14. aprill 2009, 18:50

Võta kliiniku tsekk ja mine küsi sealt poest ravi raha tagasi.
Kasutaja avatar
Eva4
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 456
Teemad: 13
Pildid: 3
Asukoht: Talus
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas helq » 14. aprill 2009, 18:51

Arvad et nad maksavad? Mul on muidugi notsu ostutšekk kah alles kui nad hakkaksid tagasi ajama, et pole nende poest ostetud...
Kasutaja avatar
helq
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas Kissu » 14. aprill 2009, 18:54

Kui sul arstil käimisest ka tsekk alles on, siis võiks vast proovida küll. Ega midagi kaotada eriti ei ole.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas helq » 14. aprill 2009, 18:59

Kõik tšeki on mul alles. Tavaliselt ei hoia tšekke alles aga see kuu hakkasin kõike poesekke koguma et väljaminekuid arvestada ning tänu sellele on ka need tšekid alles- nii loomapoe tšekk kui ka kliiniku tšekk. Lähen juba täna sinna. Ja ehk see paneb neid ka mõtlema, et ei tasu parasiitidega loomasid müüa ning tuleks nende eest paremini hoolitseda ning kui klienditeenindajaga jutule ei saa siis lähen teinepäev juhataja jutule.
Eks ma annan teile teada kuidas mul läks.
Kasutaja avatar
helq
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas GunnyBunny » 14. aprill 2009, 19:07

helq kirjutas:Lisaks olid seal poes ruigami kohta valed andmed nii sünnikuupäeva kohta kui soo kohta.

Et siis oli loom veel teisest soost ka?
Einoh, seal Bosses tuleb juba varsti isast looma küsida kui emast tahad.
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas helq » 14. aprill 2009, 19:54

Ega jah ja ega ma polekski teada saanud sugu kui ma poleks temaga arsti juures käinud ning arst tema sugu kontrollinud.
Aga ühesõnaga käisin seal ära- just jõudsin tagasi. Müüjad vabandasid ette ja taha, et ennem pole sellist asja juhtunud ning siis helistasid juhatajale, et mida teha jne. Ja kuna juhatajat polnud kohal siis pidin kontakt andmed jätma ning juhataja pidi homme mulle helistama aga jah, põhimõtteliselt öeldi et saan selle kliinikus läinud raha tagasi. Mis siis et see polnud suur aga asi on ju põhimõttes- nad peaksid oma loomi seal ikka aeg-ajalt kontrollima ka.
Ja muudkui vabandasid seal ette ja taha. Kõige naljakam oli see, et seal vaatas üks inimene küülikut ning arutas teise müüjaga sellest küülikust ning siis see müüja kes vaba oli küsis, et mis mul sooviks on ja kui rääkisin oma probleemist siis kadus see inimene, kes küülikut uudistas, sealt poest nii kiiresti minema, et jah.
Eks homme õhtul siis muljetan siin mis juhataja mulle rääkis.
Kasutaja avatar
helq
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas helq » 15. aprill 2009, 12:05

No nii. Maksti mulle see arstil käik siis kinni kogus ulatuses mis mul läks notsukese peale. Juhataja vabandas ette ja taha. Aga mis kõige hullem, neil on samas puuris seal nüüd teine merisiga aga see pidi nö karantiinis olema ning nad ei müü seda hetkel kellegile. Loodame et nad ennem ikka selle pesa seal korralikult ära puhastasid ja et see teine notsukene ei saa sealt täisid. :huh:
Kasutaja avatar
helq
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas kaire32 » 11. mai 2009, 13:45

Ostsime 5 aprilill küülikupoja .Avasatsin 5 päeval et jänkul hele laik karvades(teisipäeval).Pöördusime arstile kolmapäeval ja pandi diagnoos seen,võeti proovid ja saame tulemused selle nädala keskel.Peale arsti käiku läksime poodi ja rääkisime et saime haige jänese ja soovime lahendust.Pakkusime et maksvad ravi kulud kinni aga see ei meeldnud.Lõpuks rääksime omanikuga (jänese)mida poleks pidanud vaid juhtajaga.Pakkus meile andku me jänes talle ,maksab 100 krooni ja nädala pärast saame terve jänese tagasi.Me ei andud võõrale oma jänest ja pakkuti veel asendust jänest seni kui meie oma ravitakse!Kuigi kliinikust saame alles analüüsivastused nädalaga.Jänes ravikulud on juba üle poole jänese hinnast.Samal päeval sai pilt tehtud ja nüüd vaatasime pilte ,et laik oli juba ostupäeval olemas.Mina ei soovita sealt poest endale lemmikut osta.Ootame tulemused ja vaatame mis edasi teha.Mis te pakkuksite?
kaire32
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas sindrinahk » 11. mai 2009, 17:00

Kui tsekid on alles, siis ikka proovida. Poel peab ka olema vastutus selle ees, et nad haige looma müüsid.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas kaire32 » 11. mai 2009, 22:21

jah tsekid alles
kaire32
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas merje27 » 08. juuni 2009, 18:00

Juhtusin kogemata lugema selle Bosse poe kohta ja ei jõua ära imestada kuidas seal poes sellised asjad juhtunud on.!Mina ostsin sealt jaanuaris omale rotid.Noor neiu rääkis mulle põhjalikult rottidest alustades puurist ja lõpetades käitumisega.Minul pole küll ühtegi halba sõna öelda.!Kuna ma käin seal tihti sööki ostmas ja nii siis alati tervitatakse ja tuntakse mind ära ning küsitakse mu rottide kohta.!

To Helq:kui sa poleks arsti juures sa poleks teadnudki,et su merisiga pole sellest soost mis sulle öeldi.Kui sa just ei tea siis merisigadel,jänestel,deegudel,liivahiirtel,villakhiirtel ja hamstritel on 50-50 kas sa vaatad õieti sugu või mitte.Neil on see enam kui raske.!

To kaire32-kui veterinaar pani diagnoosi umbes enne analüüse siis noojah.....See ei pruukinud olla seen.!mina arvan pigem,et see oli nahalest mille peiteaeg on 2 nädalat ja see ilmub siis kui jumal juhatab.Mina saan täiesti aru neist klienditeenindajadest kes EI vaata päevast päeva kas jänestel ilmub hele laik karvade sisse või mitte.!
Pealegi ei saa ma teist üldse aru.,kas muud polegi kui taga rääkimine? :bang:
merje27
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Asukoht: Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas triini22 » 09. juuni 2009, 07:42

Inimesele, kes pisiloomadega tegeleb, ei tohiks olla keeruline looma sugu määrata. Liivahiirtel ja merisigadel on see üpriski ilmne, kumb on kumb. Samuti rottidel. Hamstri soo määrasmisega olen korra eksinud, kui ta oli veel nii pisike, et munandid polnud veel laskunud ja ei osanud täpselt seda vahemaad seal all vaadata. Mõne nädal pärast oli aga kohe näha, et tegemist on poisiga. Inimene, kes läheb loomapoodi tööle võiks ju põhilised asjad endale siiski selgeks teha, soo määramised, vajaliku puuri suurused, üldine info hoolduse kohta ning milline näeb välja terve loom. Loomapood ei ole tavaline pood, kus teenindaja müüb lihtsalt kaupa, klient eeldab, et müüja ikka teab ka asjast midagi ja usaldab teda. See on ju elementaarne, et sa tead ja oskad oma tööd.
Mina ei ütleks, et see on tagarääkimine. Nii saavad oskavad teised arvestada, millega neil võib tulla probleeme, kui sealt loom osta ja mida kohe kontrollida.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas merje27 » 09. juuni 2009, 13:13

Meriseal pole midagi nii lihtne seda vaadata see vahemaade mäng on sageli ekslik.!Rott on omaette.ma saan aru ma ei ole muidugi mingi spetsialist aga eksimine on minu meelest loomulik.!
merje27
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Asukoht: Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas triini22 » 09. juuni 2009, 14:15

Meriseal ei määratagi sugu "vahemaa" järgi, see käis hamstripoja kohta.
Muidugi on eksimine inimlik, aga kui ikka endas kindel ei ole, siis võiks olla nii palju julgustki oma teadmatust tunnistada. Siis saab tulevane omanik kellegi teadjama käest nõu küsida või ise endale asjad enne looma soetamist selgeks teha, mis peaks uue looma võtmisel olema tegelikult iseenesestmõistetav.

Jutt kisub teemast juba kõrvale.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas nirgike » 09. juuni 2009, 14:41

Paistab, et Merje ise ei teagi, millest räägib, aga ainult lahmib. Merisigadel on pea sama lihtne sugudel vahet teha kui mehel ja naisel. Ei pea midagi mõõtma, vaatad lihtsalt, kas vastavad "asjad" on olemas ja ongi korras ;) Ja kui tõesti müüja esimest korda elus vaatab meriseale (või mõnele muule müügis olevale loomale) "saba alla", siis võtku kasvõi internetist fotod/juhendid abiks. Ei kujutaks ju ette, kui apteeker või elektrikaupade poe müüja ei tunneks oma kaupa, aga loomapoodides see pahatihti nii on.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas Kity87 » 09. juuni 2009, 21:36

Olen ise juba pea 10 aastat merisigu pidanud, ning ei ütleks et see soo määramine nii lihtne on. See peab ikka tõsine proff olema, kes tõstab looma üles ja vastab ahah see on nüüd isane''. Ma leian et inimene kes läheb omale lemmiklooma ostma peaks ise kodutöö ära tegema, kuidas ja mida vaadata. Jõle naiivne on tuima näoga seista ja kuulata kõigi jutte ,mis ei pruugi alati tõele vastata. Olen ise müüjana töötanud,tean kuidas kliendid ajud otseses mõttes pooleks keeravad õhtu lõpuks.:bang:
Loomade fänn"!
Kasutaja avatar
Kity87
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas nirgike » 10. juuni 2009, 11:16

Ehk oled ainult ühest soost merisigu siis pidanud? Väikeste poegadega võib tõesti raskusi olla, aga kui tõstad täiskasvanud isase üles ja "kotte" ei näe, no siis ma ei tea :P
Muidugi mul õnnestus ühel laadal kohata ka inimest, kes ei osanud oma müüdavate koerakutsikate kohta öelda, kas nad on emased või isased, nii et kõik on võimalik.

Loomulikult tore on, kui ostja ise ka ostetava kaubaga hästi kursis on, aga inimesed on juba ajast aega harjunud, et müüjad on oma ala eksperdid, sest seda on nad ikka olnud. See on tarbija petmine, kui müüd kaupa vale nimetuse all. Näiteks kui poes müüakse liha lambaliha nime all, tegelikult aga on sealiha, siis see on ju pettus. Ja ei saa öelda ostjale, et häh, kui tuled lambaliha ostma, siis peaksid ju teadma, milline lambaliha välja näeb, ise olid loll.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas Babu » 10. juuni 2009, 13:06

Ma otsisin poodidest ükskord emast merisiga ja sealt ma leidsin ainukese emase. See müüa ei lasknud mul seda siga vaadata, aga sa sain läbi puuri teda muidu vaadata. Ma armusin temasse hullult. Mulle öeldi, et ta on 1,5 aastane ja ma jäin neid sõbralike müüjaid uskuma. Ma ostsin ta ära, sest tal ei olnud seal poes eriti hea elu. Pärast arsti juures selgus, et ta on 5-6 aastane. :bang: Ja arsti juures käisime sellepärast, et tal oli vähemalt 3 tervisehäda peale ostmist.
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas nirgike » 10. juuni 2009, 19:39

Vot näriliste vanus on küll selline asi, et selle kohta ma pole kuskilt ühtegi õpetust lugenud, et kuidas seda määrata saab. Hobustel ja koertel saab hammaste järgi, aga närilistel ju hambad kogu aeg kasvavad. Võimalik ka, et looma poodi müüki toonud isik juba valetas vanuse kohta.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas Babu » 10. juuni 2009, 19:42

Muidu näeb küll ära, silmade ja keha järgi ju kas merisiga on vana või noor,(täpselt jah ei saa) aga see müüa ei lubanud mul teda kättegi võtta.
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ülemiste lemmikloomapood (Tallinn)

PostitusPostitas Merisiga » 17. oktoober 2009, 19:47

Mina näiteks saan küll kohe aru milline merisiga on emane ja milline isane, aga noh eks see oleneb merisea vanusest kah.
Merisiga
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline