Pärnu loomapoed

Igasugune info loomapoodide teemal

Pärnu loomapoed

PostitusPostitas mammu17 (Teema autor) » 30. august 2008, 20:44

Ma siin mõtlesin et räägin oma kogemustest Pärnu loomapoodides. Üldine kogemus loomade ostmisel on, et ärge uskuge kõike mida müüjad räägivad.

Looma ost: Tehke enne ikka kodutööd- nad ikka alati ei tea mis nad räägivad ja tahavad sulle lihtsalt midagi pähe parseldada, mida kallim seda parem. Ja see parseldamise hetke tabad alles siis ära kui oled looma juba ostnud. Seega olge targad ja uurige enne ikka mida tahate.

Toit: Toiduvaliku ja lisade koha pealt ei ole vigasid märganud ning valik on igal pool erinev ja korralik, minu meelest.

Valik: Suurim looma valik on Lepa kaubamajas aga ka Maxima ja Ülejõel oleva Zoo poe valik ole halb. Ülejõel oleva poe müüja on aga vahest liiga ülbe ja üleolev. Puuride valik on hea Lepas ja Ülejõel oleva Zoo poes.

Hind puuril: Kõige parema hinna saab Kaubamajaka loomapoest, hinnalt järgmine oleks Ülejõel olev pood ja kõige kallim on Lepa oma. Maximas leidub ka nüüd erinevaid puur aga nii kui natuke suurem puur on siis hind on ikka suur. Aga pisikese puuri hind on ala 200.-

Loodan et mu jutust on kellegile kasu ka:D
Kasutaja avatar
mammu17
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 239
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu loomapoed

PostitusPostitas otokas » 31. august 2008, 18:43

See reegel kehtib vist igalpool, et ei tasu ikka kõike uskuda mida müüja sulle räägib. Natuke tuleks jah enne looma ostmist teha kodutööd ja uurida milline näeb emane ja milline isane loom välja. Siis ei saa näiteks samasugust äpardust juhtuda nagu minul, et saad kahe isase asemel hoopis ühe emase ja ühe isase :-D
Tegelikult on elu ilus!
Kasutaja avatar
otokas
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 7
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pärnu loomapoed

PostitusPostitas Kissu » 31. august 2008, 20:26

Ma tahaksin lisada, et tegelikult ei peaks enne looma soetamist natukene uurimistööd tegema vaid peaks ikka põhjalikku uurimistööd tegema. Looma soetama minnes peaks olema inimesel olemas ettekujutus tema elamistingimustest, söögi vajadustest, üldisest iseloomust (iga loom on erinev aga mõned asjad on sarnased) ja ka võimalikest tervise probleemidest, mis konkreetsel loomaliigil esineda võivad. Kui inimesed viitsiksid enne looma soetamist omale kasvõi sellised elementaarsed asjad selgeks teha, siis väheneks hüljatud ja teisele ringile saadetud loomade hulk kohe päris palju.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron