Ruki Ja Pisike Juntsu

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Ruki Ja Pisike Juntsu

PostitusPostitas Loomahull » 29. mai 2010, 15:21

Ohh, need on fantastilised pildid! :biglove:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ruki Ja Pisike Juntsu

PostitusPostitas Marilin » 29. mai 2010, 21:55

Eks nagu inimesi on kehatüüpidelt erinevaid, on ka tuhkrud. Mõned suurema kondiga, mõned väiksema. Ja küllap Ruki on siis seal väikse kondiga tuhkrute seas :-D Kunagi ma arvasin, et Maasikas on ka pisike, aga siis sain teada, et ta täitsa normaalne, ja et on ka pisemaid.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ruki Ja Pisike Juntsu

PostitusPostitas Selena (Teema autor) » 07. märts 2012, 17:17

Hei Hei! Vaatasin, et ma pole siia mitu aastat juba kirjutanud oma karvapallidest. Kuna hetkel vaba aega palju, siis kirjutan. Kuskil aasta aega tagasi juhtus suur õnnetus, nimelt minu Jutnsu kukkus suvekodus kõrgelt trepilt alla ja murdis oma jalaluu väga õnnetult ära. Ma olin täiesti paanikas ja oli just pühapäevaõhtu ning Västrikus oli ainult üks arst, alles paari päeva pärast sain aja. Õnneks oli olemas Dr. Abel ja teised arstid, kes tegid keerulise operatsiooniga Juntsu jala korda. Järgmised kuud olid rasked, sest ta pidi ainult puuris olema ning jalg ei tohtinud koormust tunda. Peale selle hakkas tal vaikselt jooksuaeg ja ta muutus natuke kurjaks ka, et ta puuris pidi olema. Olen siin maininud, et Ruki on väga isepäine ja talle eriti ei meeldinud Juntsu. Õnnetuse ajaks oli ta leppinud, aga ega nad nii parimad sõbrad ka ei olnud. Aga kõik muutus, kui Juntsu puuris pidi olema, Ruki kugises ümber puuri ja tahtis puuri sisse murda. Tal vist oli hakanud igav ja ta hakkas igatsema. Kui Juntsu kastreeritud ja tervemaks sai, hakkasid nad palju paremini läbi saama. Nüüdseks olen kolinud koos oma kahe sabaga Soome oma ema juurde ja mul ei ole olnud võimalik kahjuks tuhkrutega kontrollis ja vaktsineerimas käia. See kevad võtan selle reisi ette ja lähen siis Västrikusse, siis saan oma süümepiinadest ka lahti. Kolides olin nad väga õnnetud ja laevaga sõitmine neile ka ei meeldinud, sest nad pole selle reisimisega harjunud. Tavaliselt tellin Eestist vutimune ja nutrit, sest siin pole vutimune ja nutri kohta ma ei ole uurinud. Mõtlesin, et äkki kellelgi tuhkrutelgist on infot selle kohta.
Muidu elavad Juntsu ja Ruki hästi, hetkel on karvavahetuseaeg, mul on nägu ja riided karvu täis :lol: Väljas me eriti ei käi, neile üldse ei meeldi külm lumi, jooksevad kohe ukse taha ja tahavd sisse. Kui soojemaks läheb, siis tahaks hirmsasti sattuda tuhkrumammade kokkutulekule, sest kujutan ette, et Juntsu tahaks nii väga omasugustega suhelda. Nad saavad Rukiga küll hästi läbi, aga Ruki ei viitsi nii palju sahmerdada, kui Junts. Rukil on ikka samasugune ülbe iseloom ja kui keegi külla tuleb, siis kõik kardavad teda. Tavaliselt ta paneb inimesed proovile ja siis vaatab, et kas talle meeldib või mitte. Kui mitte, siis panen ta tuppa kinni, et pärast mitte veriseid näppe plaasterdada. Emal ta hammusas kaks korda näpu veriseks, aga nüüdseks nad saavad läbi. Et nii palju siis minu tõhkudest. :-)
Kasutaja avatar
Selena
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 3
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ruki Ja Pisike Juntsu

PostitusPostitas Heleri » 08. märts 2012, 14:31

Nutrit on Soomes ka kindlasti.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist