Mürakarud Deeli My & Alli Mey

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas väike kuradike » 14. september 2010, 19:54

Mõmmil on ka otseühendus, nii kui mõtleb nii tuleb. Aga ma sellegipoolest, iga kord kui peale satun, tõstan ta koos sorinaga kasti. Kui häda pooleli, ei saa ta sealt kuskile minema ka minna, ja ma ikka loodan, et kui pubekaaeg mööda läheb, siis ehk hakkab kodune kasvatus ka mõjuma.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 14. september 2010, 20:49

Nii armsakesed. :)

Tahtsin küsida, et mis hele triip Deelil selja peal on?
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 14. september 2010, 21:04

See triip on aluskarvast mis ongi hele- kui tal pealmised tumedad karvad kahte lehte laiali ajada siis ongi valge triip :)

Need armsakesed pussutasid mul mingi 45 min tagasi toa ja köögi niimoodi ära, et siiani ei saa haisu välja- kõik aknad on lahti... haisupallid ise aga magavad jälle. kokku neid eriti lasta ei saa, siis on kõik haisu täis. Pussulaskmisrekord kuulub Totule- nii kui Deeli lähedusse satub, nii pussab. Ühe korra lasi Deelile pussu otse pähe- Deeli haises nii mis kole :D
Nad magasid Deeli puuris koos(eraldi tasanditel)- Enne kui deeli ärkas ja potile ronis, siis totu sai ta peale nii kurjaks... kohe natist kinni, ja ise pussama. Ajas Deeli tema enda puurist minema ja ise magas veits veel alumises pesas. Siis pärast oligi see hull traalivaali mööda elamist, mis iga nurgataguse mul haisema pani. Isegi mu voodialuse kasti lasid täis- kõik padjad ja fliisid haisevad, kast ise ka :P
hetkel rõdu pesunöör on fliistekke täis :D
Kui alguses lootsin, et täna ööseks saan juba nad kokku lasta, siis paraku mitte...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 15. september 2010, 19:18

Mul täna kodus unekottide kari- enamus päevast on tuhkrutel maha magatud. Mingil hetkel käis üks ringi sebimas, läks magama; siis sebis teine ringi, läks magama. Õhtul tehti koos üks pussutuur nii u. 45 min ja jälle mõlemad magavad. Koos mürgeldades ja pussates suutsis embkumb neist ka oma kakiluugi lahti teha- põrand oli kakine(ega tüübid siis oma kismat ära ei lõpetanud mingi väikse kaki pärast põrandal- ise tuli nad lahku tõsta, et ära ei määriks endeid) :P Hetkel Deeli magab köögi põrandal roosa teki taskus, kuna Totukas tema kiigu ära hõivas.
täna tegi Deeli Totu eeskujul ka oma esimese pissi kööginurka :P

Pilt
siin Totukas roosal tekil

Pilt
nüüd Totukas kiiges magamas(ja Deeli siis roosal tekil)

üks videoke ka, kuidas Totukas tekil tukub ja Deeli vaikselt kaissu üritab pugeda- "kuid saab hoopis sugeda"- (aetakse lihtsalt minema susina saatel) (kvaliteet nats lahja kuna valgust vähe)
http://www.youtube.com/watch?v=1b6YBy52n7Y



Edit 22:25- Totukas on läinud.... kui alguses tundus, et Deeli on unine, siis nüüd käib möll mööda elamist ja unest pole haisugi :)- käib ja tirib mind varbast arvutist eemale, et ma taga mängiksin :D
Aga hetk enne seda, kui Totukale järgi tuldi, tukkus ta jälle roosa teki sees ja Deeli tuli ka sinna- tegin mõlemale pai- mõnuleti silmad kissis, Deeli hiilis Totule lähemale- lausa tema kõrvale tekile. Tegin nüüd ühe käega mõlemale korraga pai- Deeli pistis oma pea Totu kõrvale ja mõlemad panid silmad kinni(oleks ometi kaamera ka sel hetkel köögis olnud :biglove: )... aga siis helises uksekell... ja kui ma püsti tõusin, ärkasid ka unekotid :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 16. september 2010, 23:25

Totuka külaskäik ja poti mittetunnistamine rikkus ära ka Deeli My siiani korralikud potikombed- täna peale tööd kui lahti lasin tibina, tehti köögi põrandale loik- minu nina all. Ja just hetk tagasi avastasin samast kohast kringli( eelnevalt muidugi puhastasin põranda ära). Koht, kuhu hädad tehti on praktiliselt ta puuri kõrval- ja pott oli täiesti tühi(st junnivaba) :grr: Sinna need head kombed nüüd siis läksidki :S
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Kuldhai » 17. september 2010, 09:30

Deeli oleks ju võinud Totukale häid kombeid õpetada... :razz:
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Angoora » 18. september 2010, 21:33

Meie poolt tervitusi õekesele ja ma loodan et ta hakkab jälle korralikuks Deeli My ks
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 09. oktoober 2010, 22:16

Pole juba ammu piuksugi teinud... :ups:

Pilt
Laiskus teeb leidlikuks


Potitrenn on väikest (v)edu võtnud- vahepeal oli asi ikka täiesti metsas... või noh, kakine. Hakkas isegi juba tuppa kakima- täpselt poti ette. Nüüd ikka võivad mööduda mitmed päevad enne kui uuesti sigatsetakse. samas kui küla peal temaga käisin siis oli küll nii viks ja viisakas et otsis ise oma transapuuri üles(täiesti võõras koht oli) ja läks hädale- seal oli küla ainuke pott :) Ei saa aru miks siis kodus ei või korralikult enam käia? Siis kui tal see kõhulahtisuse periood oli, siis käis küll korralikult potil, olenemata kui kagugel ta potist magas.
mitmed käigud/tagused on papi ja teibi abil kinni "mätsitud" et sinna hädale minna ei saaks... esikusse teda enam ei luba- viltvaip meeldib talle ikka nii väga.
Vahepeal läks asi nii hulluks et ka puuris hakati potist mööda laskma- poti kõrvale ja pesakasti taha nurka(mitte sisse)... ja üldse, kui kunagi tegi ta hädad ainult poti tagumisse paremasse nurka- nii et mujalt oli pott puhas, siis nüüd hakati tegema igale poole mööda potti, nii et käpad ja fliistekidning ka korrused olid ülepäeviti kakised(hommikul ja õhtul korjan muidu junne) :P - astus lihtsalt tagurdades sisse..
Parin proovi pärast talle sinna selle suure kolmnurga(see nats suurem kui Ferplasti suur kolmnurk) ja ennäe imet- tehakse hädad ilusti kolmnurga kõrgemasse tippu :) ja puur ise jääb puhtaks(välja arvatud graanulist tekkinud saepuru, mis käppadega fliisile tassitakse) ning ka ruumi on rohkem. Pesakasti pidin ka ära viskama kuna puuri nurgas oli kaki, siis kasti servad puutusid ikka selle vastu ...

Aga Deelike kasvatab talvekasukat- ja juba päris korralik kiht mustade otstega karvu turritab nahast välja. Ja kaalub ka juba 900g :)

Ja eile leidsin lõpuks ometi tuhkrumaiuse, mida ka Deeli My sööb- totally ferret bits. Eelmised kaks jäeti täielikult puutumata. Praegugi on tema krõbina kausis Cunipic`i maiustused- tüüp sööb vahelt krõbinad ära, kuid maiust ei puutu. Aint, naljakas on see, et panin mõlemasse krõbinakaussi 3 maiust- aga Tibinat vist segasid need ja ta tassis need ühte kaussi kokku :D
Käisime täna ka õues, ja nüüd magame "auku maasse" ;)

Deeli muidu just oluliselt unisemaks jäänud ei ole, kuid tundub siiski, et korraga jaksab olla nats vähem ärkvel. Ja kui ta väsinuna sülle võtta, siis jääbki sülle magama :biglove: ( korduvalt mul süles maganud)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Misty1 » 10. oktoober 2010, 16:43

Jh lahe tegelinski sul. Aga tahtsin oma tüübi õpetusaegadest niipalju, et saepuru kraanuleid ta ei võtnudki omaks. Ei tea kas polnud mugavad talla all vm. Meil on kassiliiva kraanulid-siuke kollane istuv kass pildil. Ei vea puru laiali ja mugav iga kord paberiga ära v6tta. Ja peput veetakse meil ka . Õnneks vaipa pole. Laminaat. Sealt hea välja lugeda kus suunas ,,triip,,:)ehk siis peale potil käiku punuma pannakse :rofl:
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 10. oktoober 2010, 18:06

No see joomis pilt küll ikka... :-) Kuidas nad ikka suudavad ennast nii väänata.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas väike kuradike » 11. oktoober 2010, 21:47

Minu omadele ka saepurugraanulid ei istunud. Siis potil absoluutselt ei käidud. Aga kui maal avastasin, et vabatahtlikult käidi kassiliivaga potil, siis oli asi selge. Kodus sai ka kassiliiv pottidesse pandud, ja potilkäik on palju edukam kui algselt. Kuigi, eks kõik teavad, kui põikpäine Arnold on.


Üks väike tähelepanek küll, minu omad käivad poti kõrvale puhtalt nina kärgi. Kui sinna ette on keegi käinud, siis käiakse seal niikaua, kuni ma mingi lõhnava puhastusvahendiga põranda ära küürin. Neil käib kõik nina järgi, niiet soovitan ka proovida, kui sa seda juba ei tee.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 11. oktoober 2010, 22:40

Hmmm. Ei tea mina, mis lõhna(haisu) see Deeli mul täna ülemisel platvormil tundis- kuid just sinna otsustati teha kringel(korrustele pole ju ammu ammu enam tehtud) :S Ja miskit lõhna seal vähemalt küll ei olnud. Nädalavahetusel sai just puur puhtaks pestud puhastusvahendiga ja siis veega loputatud... tavaliselt sööb ta seal nurgas krõbinaid. :dunno: Üks, mida ma kahtlustan on see, et ta võis kringli teha siis-kätte maksuks- kui ma teda kohe puurist välja ei lasknud kui töölt jõudsin, vaid käisin läbi pisist ja siis läksin pessu. Tüüp laamendas ja kolistas trellidega :P Ju siis sai vihaseks, et kodus olen, aga temast välja ei tee :D

Tabasin just tibina teolt- vulksas välja mu seljakotist hambus minu rahakott ja pani liduma :D Oleks homme tööle ja õhtul poodi ilma rahakotita läind.. ja kindlasti oleksin teind paanikat et rahakott on seljakotist varastatud.... kahejalgsete varaste poolt ;)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Angoora » 12. oktoober 2010, 05:52

Samasugune laisk nagu meie oma :rofl:
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 02. november 2010, 23:15

Nagu enamik teavad, oli Deeli My mul okt.-s 2 nädalat hoiukodus, kuna ise olin töölähetusel.
Paar pildikest sellest ajast:
Pilt
kohver pakitud- võib minema hakata (keelt limpsib ta niisama- pole Nutriga seotud)

Deeli oli 2 nädalat külas Valgetuhkur Hollyl

Pilt
kaisus( seega läbisaamine oli hea)

Deelike on nii heledaks läinud, et esiotsa ei tundnud teda äragi. Kaalub 31.10.10 seisuga 888g. Ei taha veel kiidelda ega hõisata, kuid siiani pole Tibin veel ühtki kringlit ega loiku valesse kohta teinud. 10.11.10 lähme Deeliga Dr. Triinu juurde- tuleb end näituse ajaks üles lüüa( parasiiditõrjet vaja teha). Ja tegelt on miski jama veel- deelike köhib vahel imelikult. Nüüd kolm päeva pole kuulnud, kuid täna õhtul jälle- see siuke pardi häälega köhimine... nagu part köhiks... justkui hing jääks kinni. Loodan, et see midagi väga hullu pole. Seda häält kuulsin ka paar korda enne reisile minekut, siis aint arvasin, et kuna ise teda voodil kiusasin teki all, et see müramise foonil, kuid nüüd teeb seda köhivat-öökivat häält une pealt ka :S

31.10.10 saime osade tõhkude ja nende omanikega Koplis kokku
Pilt
Kõige suuurem(Ferrel) ja kõige väiksem(Deeli My) kaevaja ametipostil

Siit leiab veel pilte jalutuskäigust http://s859.photobucket.com/albums/ab158/postituvi/tuhkrutega%20jalutamas%20%20okt10/
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Anete12 » 11. november 2010, 19:51

Viimane pilt on jumalast vahva! :-D Väga kaunid on mõlemad!
I love photography...
Kasutaja avatar
Anete12
Smile with me
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2351
Teemad: 10
Pildid: 6
Asukoht: Pärnumaakond
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 14. november 2010, 20:48

Pilt Pilt
"pigista nüüd kõvemini- ikka ei tule ju!"

Deeli on väga tubli sitsija :) Ka tuhkrumaiuse(Ferret Bits) peale sitsib kohe kui ütlen "sitsi".see on see päris sitsimine- mitte nagu nutriga enda pikaks venitamine et nutrit saada(nagu antud pildil). Ta on tubli-et maiust saada, ei hüppa, vaid aint sitsib( alguses kippus ka üles hüppama)

Tibi on ka oma potitamisega korralikuks hakanud :) Ei ühtki junni ega loiku vales kohas... ptui ptui ptui... loodan et jääb ka nii :) Tibin magab ka rohkem( võibolla selle pärast ongi põrandad puhtad :sneaky: ) Nüüd jaksab ta korraga mängida kuni 1,5 tundi suvise 2,5-3h asemel. Ja vahepealsed uinakud on pikemad.

Deelikesel oli vahe peal 6.kuu sünna(9.11). Sai Tibin siis endale sünnipäevaks "suure kolinaga suure palli"- pall koliseb tõesti nagu lastaks seda läbi kõlarite võimendada. Ja teiseks kingiks sai ripatsi oma nime ja minu telefoninr.-iga. Nüüd pean aint sobivas mõõdus kaelarihma ka meisterdama :P
Pilt

Kolmapäeval sai käidud ka Dr. Triinu juures parasiitide tõrjevaktsiini tegemas ning kõrvu kontrollimas- laupäeval on Soome tuhkrunäitusele minek :) Ootan juba...
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas maris2 » 14. november 2010, 22:00

Esimene pilt on ikka küll nüüd hästi välja tulnud. Umbes nii et " lase mind Nutri täis" :-D
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Misty1 » 14. november 2010, 22:10

Heh kui suur suu. :rofl: Või umbes nii et ,,näed mul mahub siia kogu see tuub mitte hernetera suurune kübeke,, :-D
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 18. november 2010, 00:49

Pilt
Deelil oli täna pesupäev. Enne näitust tuleb ju ikka end puhtaks pesta :D Nüüd vaja veel kõrvad puhastada, küüned on juba korrastatud...
Deeli ujus vannis vahepeal ringi ratast... vahel võttis mu käest kinni, et puhata... kuigi oleks võinud ise ka jalad põhja panna... ju mu küljes tundus kindlam rippuda. Naljakas oli aint see, et kuskil 5-6 korda pani ta oma pea vee alla nagu tahaks sukelduda... suvel vannis käies küll sukelduda ei tahetud. Sukeldumine sobis aint siis kui ta suvel palavaga veekausis solberdas. Ja suvepäevadel Bindi ja Bulli joogikausis kõlbas ka snorgeldada( sukeldumiseks oli vähe vett) :sneaky:
Tibin on nii nii mõnusalt pehme... kui ma aint saaks kuidagi seda pehmust siia üles riputada :razz:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 22. november 2010, 16:43

Deeli My kohtuniku käes(oli üks näituse viimastest):
Pilt

Nii, tähtis päev on nüüd möödas. Väsimus annab endiselt tunda- Deeli näitas eile esimest korda oma nägu korraks päeval siis kui pissil käis ja siis alles õhtul kella 23 paiku- siis tahtis ka möllama saada :) . Täna pole teda aga näinudki- kuulsin toast kuidas ta puuris pissil käis ja kadus magama tagasi :)
Nagu Capitali teemas mainisin saime aint 95 punkti, kuna kohtunike arvates ei sobi(või miks nad nii palju punkte aint kasuka eest maha võtsid) sooblile ükski valge laik kasukasse( va. mask siis) Kuigi ka mask ei olnud nende meelest selge(kas talvel saabki üldse sooblitelt selget maski nõuda- osad lähevad ju puhta halli-valge kirjuks?). Kurgu all on siis Deelil valget ja paar karvakest ka kintsudel. Igasuguste valgete karvakeste eest tapeti meie hinnangulehelt tervelt 5 punkti. :mad: Kõik muu oli vististi korras või vähemasti ei mainitud hinnangulehel midagi peale selle, et Tibinal on kenad hambad. Väga vähe infot tagasisidena. Iseenesest oli tore päev- sai näha Deeli vennakesi( üks kes elab Eestis ja teine Soomes) samuti nägime ära ka issi :) Ja ei tea kui poleks olnud neid valgeid laike, kas siis oleks 100 punni saanud... või oleks nad uue "vea" leidnud? Et tegelikult siis on ju Deeli väga ilus tuhkur- kui neil millegi muu üle vinguda polnud kui aint valged karvad kasukas... ja selle eest röögatult palju punne maha võtta ... Seega läks tegelikult ju Deelil hästi :D
Ostsin Tibile suure paki toitu(1,75kg)... nime peaks köögist vaatama :P siis käsitööna tehtud tuhkrutraksid- oranžid ning tunnelpesa. Ise võitsin näitusel loteriiga sinise vihmavarju ning mingi mõttetu püksirihma(oli kolmikpilet; kolmas oligi tühi)
Soomes oli maas mõnusalt paks lumekiht(kohati oli ka jää all) ja päeval oli päris külm... õhtul kui ära tulema hakkasime, hakkas sadama laia pehmet lund ja oli nats soojem... ja laev kõigutas nii tulles kui minnes ikka päris korralikult... tõhud olid kõik autos- laevatekile kaasa võttes oleks iga päti eest pidanud suht krõbedat piletihinda maksma :(

Minu tehtud klõpse näituselt(piltide järjekord on tagurpidi):
http://s859.photobucket.com/albums/ab158/postituvi/Capital%20%20Nov%202010%20Soomes/
Kui kellelgi suvepäevadel käinutest tekitab segadust kohtunike hulgas olevad tuttavad soomlased( olid suvepäevadel kohtunikeks) siis nüüd olid nad aint "õpipoisi" rollis ja ise hinnangut ei andnud.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Tupsuuuu » 22. november 2010, 17:07

Meeldiks mu tõhule ka ujuda :D,
vett kardab nii hirmsasti, et ei taha sinna mitte mingi hinna eest minna^^.
Tore kuulda muidu, et selline mõnus päev Soomes sai siis veedetud;).
Kasutaja avatar
Tupsuuuu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 1
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Heleri » 22. november 2010, 18:53

Kahju et tervest eesti delegatsioonist pilti pole. Meil oli ikka suht hirmuäratav korruselamu ehitatud transportpuuridest.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Sandra » 22. november 2010, 19:18

No huvitav, kes neid ehitama pidi, sest te mingi jooksite hullunult ringi seal! :D
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 22. november 2010, 19:59

No tuli ju kähku regima tormata... või noh regimist kinnitama- et me kohal... nagu nii jäime juba hiljaks ju :D Aga korruselamu on vägev :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 24. november 2010, 00:12

Tänasest õhtust alates on minu Tibi puuril ka tabalukk ees(ja kinni)- Deeli arvas, et on aeg suureks saada ja hakata ka tõelisi tuhkrutempe tegema.
Murdis päeval(oli üksi kodus) end puurist välja- rebis kraanikausi ja seina vahele pandud takistused ära( kodus olles ma alati keeelan teda ja tal pole piisavalt aega, et eesmärgini jõuda) ja jõudis nii teiselpool seina oleva vannitoani(seinas jooksevad veetorud ja eelmine üürnik lasi kehva remonti teha torude vahelise ava täitmisega- tuleb endal vahtplasti täis lasta)). Köögist ukse kaudu ei saanud lahkuda, kuna mul 60cm kõrgune saepuruplaat uksel ees(ust kui sellist ei olegi)
Vannitoas aeti segamini kõik mis ajada andis- isegi vanni äärele ronis ja kõik pesemisvahendid kupatati vanni...mõned tiriti riiulist ka põrandale... koos vanniäärel pesemist oodanud tühja lillepotiga... keraamiline kusjuures...aga jäi terveks. Lisan pildi, kus on veel näha vannitoas tehtud vägitegusid :)
Esik oli nii kaoses, et see kõik kahjuks ei mahtunud ühele pildile äragi...Ja üks kringel oli ka vales kohas- ukse all... Samuti oli Plika käinud ka niinim. komorkas, kus mul on pesumasin ja muu olmekaup. Sealt oli riiulitelt alla aetud 2 lahtist pakki pesupulbrit... ikka pidid need kukkuma lahtine otsa alla poole :P siis terve kari tühje kerraamilisi lillepotte... õnneks maandusid need mustapesu korvis :)
Toas, kuna riidekapiuks oli nats irvakil.. tiriti välja kõik mis all pool kapipõhjas vedeles ...
Aga kõik muu oli kodus puutumata... potililled :D (jess) tema enda asjad nii köögis kui toas ja ka minu arvutilaual ei ole käidud kuigi ta siia saab kui tahab.
Ja Tibi ise magas õndat und voodi all kastis olevas fliisis :D

nats süüdistusmaterjali ka ;)
Pilt Pilt

Ja minu Deelile maitseb ka mandariin... see aeg kui mina segadust likvideerisin, ärkas tema üles ja suundus mu seljakotti rapsima- seal oli võrgutäis mandariine... ühele lõi läbi võrgu hambad sisse :) tuhkur mul nüüd mandariinilõhnaline :P
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Misty1 » 24. november 2010, 00:19

Ometi kord koitis õnnis päev kus sai segamatult tegutseda. :-D Jaah tuttav tunne tuhkruomanikele. :-) Tuppa sisendes vaatasid tagasi ukse numbrit, et kas valesse korterisse mitte ei kupatanud.:) Ettevaatuse mõttes olen kasutusele võtnud vedela pesupesemis vahendi.
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Marilin » 24. november 2010, 00:29

Haahhaaa!!! :-D Ma mäletan kord, kui suvel ma läksin õue korraks ning Maasikas jäi tuppa lahtiselt. Kui ma tagasi tulin oli ta läinud vannituppa ja seal aknalaua pealt kaevanud välja lille. Aga..siin oli üks aga.. mu ema oli seda just kastnud, nii et terve vannituba..vann..vanniäär.. KÕIK olid täis mudaseid käpajälgi :-D
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas Kellykaazz » 24. november 2010, 10:36

:rofl: siit loo moraal- tuhkurkindel kodu on neli seina ja tühi ruum .
Ja legend,et oi minu tibu on kullatükk ja ei ole kunagi pahandust teinud, on nüüdseks minevik :-D
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas väike kuradike » 24. november 2010, 11:21

Kusjuures, mina võiks pakkuda välja selle variandi, et kui tuhkur ei saa vabalt joosta päeval, olgugi siis ühes toas või korteris, siis tehaksegi pahategusid, kui puurist välja murtakse. Siis on ju vabadus ja tuleb kõik nurgad läbi kolistada.

Minu omad olid terve suve mul kogu korteri peal jooksus, ja pahategusid oli väga vähe. Kui aus olla, siis sellist laamendamist pole mina oma kodus kunagi näinud. Niiet ehk tasuks teda hoopis natuke rohkem vabadusega harjutada, võibolla siis jääks ka pahandused vähemaks :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Mylandia e. tuhkruplika Deeli My maailm

PostitusPostitas postituvi (Teema autor) » 24. november 2010, 13:45

Kullatükk on ta siiani olnud küll :P Aga lahtiselt ma teda terve elamise peale ikka jätta ei saa( ja tube mul aint 1 ongi).... sest paljud pahandusest mida lahtiselt teha võiks.... jäid ju veel tegemata.
Täna hommmikul katsetas Deeli uuesti ,et kas õnnestub puurist välja murda- varem oli ta ka selle kohapealt kullatükk, et kunagi ei laamendanud puuris... sikutati korraks ja kui uks ei avanenud lõpetati... kuid nüüd... laamendas seni kuni väsis või lihtsalt alla andis.... ikka 15 min järjest. Pisike taba oli uksel...
Nii,et Tere Puberteet :D
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist