Roby ja Sid

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Roby ja Sid

PostitusPostitas Lyysu (Teema autor) » 19. märts 2013, 22:13

Rongiga soovitan kõikidel tuhkrutel sõitma minna, kes väga arad pole. Looma kupee millest mul ennem selget pilti polnud on lihtsalt linoleumist põrandaga, et lihtne puhastada oleks ja puuri jaoks oli ka oma koht, mida tavalistes kupeedes pole.
Meie poistele sobis ideaalselt.

Hetkel naudivad nad koera ja kassi kiusamist. Lisaks ka minu, üks hommik läksin suure krõbistamise peale vaatama mida nad teevad, vaatepilt oli järgmine: Roby oli riidekapi otsas, ta oli just toidukoti alla lükanud ja Sid vedas suure kiiruga krõbinaid laiali. Ehmatasin ära ja proovisin tuhkrut kapi otsast alla saada, see on üpris kõrge kapp :D Siis toidukott ära koristada, muidu pole enam neile midagi anda :D Ja siis uurimine kuidas ta sinna kõrgele turnis? :D

Kevadeks valmistumine käib ka suure hooga. Kui süles istumisest isu täis, siis jääb alles hunnik kasukat :)
Roby ja Sid
Kasutaja avatar
Lyysu
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 336
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Norra Kirkenes
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby ja Sid

PostitusPostitas Lyysu (Teema autor) » 24. märts 2013, 17:48

Pilt
:biglove:
Pilt
Roby ja Sid
Kasutaja avatar
Lyysu
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 336
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Norra Kirkenes
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby ja Sid

PostitusPostitas Lyysu (Teema autor) » 28. märts 2013, 21:39

Ostsin poistele ja eelkõige mehele mänguasja. Kollane puldiga auto :D Teadsin varasemast, et Robyle meeldib. Tädi pojal oli Bondi auto mis nupule vajutades minema sõitis ja seda Roby ajas taga nagu tola. Ja minu rõõmuks läks auto seekord kõigile peale. Roby ja Sid kargasid ringi, proovisid autot hambaga ja mees sai naeru näole puldiga mängides.
Täna pakkusin ka magu poistele ja mu suureks üllatuseks oli Sid nõus seda sööma. Süda talle ei meeldi. Mõtlen veel, kas homme pakun kaela või südant. Pean veel ka kõik pakid üles sulatama ja eraldi ära pakkima, endal lihtsam.

Katsun mingi päev väikese video ka teha autoga trallimisest :)

Pilt
Roby ja Sid
Kasutaja avatar
Lyysu
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 336
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Norra Kirkenes
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby ja Sid

PostitusPostitas AlbinoFurets » 29. märts 2013, 06:49

Oi kui armas pisike ninnu, vurrud ja käppad...
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Roby ja Sid

PostitusPostitas Adelle » 29. märts 2013, 10:13

Ei no ma ei tea , hellitatakse siin ikka poisse, puldiga auto, siis helikopter, siis jaht jne :-D
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby ja Sid

PostitusPostitas Johhike » 29. märts 2013, 12:49

Puldiga helikopter ei ole üldse halb pakkumine :D Meil on selline vidin kodus ja nt Ferrero läheb selle peale päris põlema ja hakkab seda koha üsna usinalt küttima. Puldiga autot jällegi kardetakse, sest see teeb liiga kõva häält.
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby ja Sid

PostitusPostitas Lyysu (Teema autor) » 30. märts 2013, 23:25

Roby ja Sid
Kasutaja avatar
Lyysu
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 336
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Norra Kirkenes
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby ja Sid

PostitusPostitas AlbinoFurets » 31. märts 2013, 08:26

Ahhaa! Vedas kaela minema, kaval. :-D
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Roby ja Sid

PostitusPostitas maris2 » 01. aprill 2013, 19:10

Sügavkülmas neile meeldib. Kui mina sulatama hakkan siis samuti abilised olemas.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Roby ja Sid

PostitusPostitas haykiisu » 01. aprill 2013, 21:10

Sulatatavast sügavkülmikust ei ütle (vist) üksi ära.
Ela oma elu, nii hästi kui oskad, ja jäta teiste oma neile elada!
Kasutaja avatar
haykiisu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 47
Teemad: 2
Asukoht: Saue, Lihula
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Roby ja Sid

PostitusPostitas Lyysu (Teema autor) » 02. aprill 2013, 07:13

Külmikusse üritavad nad koguaeg saada.

Armastan kevadet, kui hommikul tuleb puurist kaks totut, kes hakkavad kohe jutustama ja kargama. Oma mänguasju ringi tarima ja üksteist kiusama. Põhiline siiski see mõnus jutuvadin. Kes ei tea millest tuhkru omanikud räägivad, siis see on asi mida ei saa seletada, seda peab ise kuulma :)

Poistel on päeva peale nii palju energiat, et patt on neid vahepeal puuri pista. Kuid lahti ka ei saa jätta kaabakad nagu nad mul on :D
Eile käisin Robyga jalutamas. Alguses ta küll protestis, näitas, et tal on ABS olemas, aga lõpuks ikka kalpsas kaasa, midagi ei jäänud üle. Vahepeal soojendas ennast päikese käes.
Karv on meil mega lahti, kuigi minu arust on vara veel. Siin on alles korralik lumi maas, aga ju nad teavad siis, et kevad on käes.
Eile avastati ka uuesti riisikast. Mitte seal sees aelemiseks, enda kuivatamiseks, vaid kaevamiseks. Mõtlesin ka, et võibolla peaks riisi juurde tooma? Nad on sealt märjana seda päris palju välja vedanud, aga eks näeb.
Eile õhtul said magu. Istusid ninapidi koos ja järasid ühte tükki. Teine ootas järge ja jäi lõpuks üle. Öösel oli keegi selle siiski ära söönud. :)
Täna saavad vist kaela.
Roby ja Sid
Kasutaja avatar
Lyysu
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 336
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Norra Kirkenes
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roby ja Sid

PostitusPostitas haykiisu » 02. aprill 2013, 17:49

Eks nad üritavad jah, ikka saab rääkida sama juttu, kui sügavast miskit vaja on- "Ma ei taha, et sa külmikusse lähed/jääd."

:biglove: oi kuidas mulle meeldib see kudistamine.
Ela oma elu, nii hästi kui oskad, ja jäta teiste oma neile elada!
Kasutaja avatar
haykiisu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 47
Teemad: 2
Asukoht: Saue, Lihula
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Roby ja Sid

PostitusPostitas Lyysu (Teema autor) » 07. aprill 2013, 13:01

Eile võtsin ennast lõpuks kätte ja õmblesin valmis kaks kiike. Plaanisin küll teha tavalise kiige, aga välja tuli midagi muud. Poisid on rahul. Pilte näeb tuhkru puuride teemast!
Täna aga koristasin kõik nende asjad ühte kokku ja vaatasin, et pooli asju nad ei kasutagi. Meil on mitu pesa, mis peaks olema siis kuskil toa nurkades, kui oleks suurem elamine, aga hetkel seisavad need üksteise otsas ja nende vahel siis käiakse magamas. Panin enamus mänguasjad ja pesad kõik transpordipuuri ja tõstsin eest ära konkusse. Kuidagi tühi on hetkel, aga nendel asjadel pole mõtet siin niisama seista ja ees olla. Nad mängivad ainult valitud asjadega :D
Täna sööme jälle magu ja võibolla läheme jalutama ka, eks näeb mis see ilm teeb, hetkel on kahtlane... Hakkab vist lund sadama :D
Roby ja Sid
Kasutaja avatar
Lyysu
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 336
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Norra Kirkenes
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist