Arnold (Mai 2007- 13.06 2013) ja Sylvester - Karini šuurikud

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 30. september 2010, 21:04

Piltidega on see teema, et ma tõmban neid omale arvutisse umbes korra kvartalis. Laiskus noh... :ups:
Aga ma üritan ennast lähiajal kokku võtta ja midagi üles panna. Niikaua peate siis leppima järjekordse jutukesega :-D

Igatahes, kuna mul käib kodus eelmise nädala algusest köögi remont, on siin eriline seapesa. Ja ütleme nii, et terve köök on mahutatud suurde tuppa. Hea vähemalt et mul on suur suur tuba :-D Aga pättidele on see eriline nuhtlus, sest nüüd nad peavad oma päevad veetma minu magamistoas kinni kõigi ohutuse otstarbel. Eelkõige selleks, et mu korter alles jääks. Muidugi ei ole neil seal mitte midagi teha, ja ruumi on ju ka nii vähe. Nii siis magatakse, ja ajutiselt laamendatakse. Miks see halb on - sest iga õhtu kui ma tahan magama minna, siis arvatakse et nüüd on lõpuks kätte jõudnud mänguaeg. Kui ma aga olen parajasti voodisse saanud kell 3 öösel peale Hollikas käimist, siis on tund aega Mõmmiga mängimist viimane asi mul mõtteis :bang:
Kui ma lõpuks siis suudan kolmveerand tundi hiljem Mõmmi magama saada, siis on hommikul jälle uus äratus. Vahepeal hakkas Mõmmi normaalseks inimeseks, ja magas lausa 9ni, siis nüüd on kõik jälle sassis. Suurest igavusest tullakse mind sikutama juba 7 ajal. Ja nii ma olengi siis nüüd unele kumulatiivselt kahe päeva jagu tunde võlgu, mis omakorda kajastub selles, et ma unustan igasugu tähtsaid asju ära. Nagu näiteks korteriühistu koosolekule minna :grr:

Sylvester ja Arnold on muidugi kullatükid, nemad põõnavad kogu aja maha. Ma pean vist Mõmmi kuskile üksikule saarele asumisele saatma nii kauaks kuni kodu korda saab :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 14. oktoober 2010, 10:21

Nii-nii, kuna kõik järgemööda kaaluvad oma pätte, siis võtsin mina ka lõpuks asja käsile. Osalt puhtast huvist, sest Mõmmi on paras matsakas poiss, ja teisalt ka Arnoldi ja Sylvesteri olukorra monitoorimiseks, sest suvel läksid kaalud päris madalaks.

Niisiis, Mõmmi on viimasest visiidist dr. Triinu juurde kosunud üle 400gr, ja kaalub nüüd mõnusad üle 1,5kg - üle sellepärast, et mul hetkel nutrit kodus ei olnud, ja kõik siblisid kaalu peal. Kaal selle peale näitas siis 1,5 ja 1,550gr vahele.

Arnold oli suvel tsipa üle 1 kg, siis nüüd näitas kaal lausa 1,2 kilo kanti, mis on tubli paarsada grammi kosumist. See on tema suht tavaline kaal, ja ma loodan ise, et talveks võtab ta veel natuke juurde.

Sylvester oli suvel 900 midagi grammi, ja nüüd on mõnusalt kosunud, kaalu näiduks 1,1kg kanti.

Niiet kõik on hea tuhkrumaal :happy: Mõmmiga seame mingi hetk sammud Västrikusse, et tema meherõõmud ära eemaldada. Enne tahan aga kodus remondi ära lõpetada, et ta ei saaks esimesed päevad peale oppi hirmsasti turnida ja oma haavale viga teha. Ilmselt toimub hirmus sündmus novembri alguses.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 29. oktoober 2010, 16:39

Meie peres on hakatud siis talvekarva kasvatama :happy: Sylvesteril kasvasid kõigepealt sabale karvad, ja nüüd on hakanud ka mujale kehale kasvama. Ja Arnold hakkab ka lõpuks jälle tuhkru nägu olema, sest tallegi on hakanud karvad kasvama. Hetkel on tal need küll suhteliselt lühikesed veel, aga vähemalt see terve suve kummitanud paljas laik tema tagumendi peal on nüüd kaetud. Pehmeke on ta ka, sest hetkel vist kasvab vaid aluskarv.

Mõmmi on enamuse oma suvekarvast vist mulle voodilina peale visanud, aga karvastik tal küll vähemaks ei jää. Vaat et veel paksemaks läinud.

Meil on elu suhteliselt vaikseks jäänud, sest Arnold ja Sylvester norskavad suurema osa ajast maha - talveuni noh. Ja siis Mõmmi tatsutab üksi ringi ja otsib tegevust. Ma muidugi ei väsi kunagi vaatamast, kui ta minust kuskile eemale läheb - tagumik koos oma karvadega on nii armas ja meenutab natuke jäähallide jääpuhastusmasinat - seda mis jää peal ringi sõidab ja siis tal on need lapid taga, mis jää ilusti siledaks teevad. No ja Mõmmil on samamoodi, ta käib suhteliselt maadligi, ja siis tema tagumised karvakesed on täpselt samamoodi, nühivad põrandat. Armas igatahes.

Eks trikke teeb Mõmmi ka rohkem - ta millegipärast järjekindlalt arvab, et minu pats on tema mänguasi. Kui ma voodis magan, siis tuleb võtab punupatsi otsast kinni ja hakkab seda närima. Täna hommikul olid juuksed ööseks krunni pandud, siis ta kukkus seda sikutama. Ma unesegasena lükkan ta eemale ja ta ikka lolli järjekindlusega ronib uuesti kraapima :rofl: Aga ega ta peale pahane ei saa olla, ta on nii armas kui ta seda teeb. Vahepeal käib ja lakub nägu, ja siis sikutab edasi. Vähemalt sellist tramburaid ei ole, nagu alguses, et äratus kell 6. Nüüd ta on palju mõstlikum :happy:

Eile õhtul oli meil üks väike lõbus intsident. Nimelt meeldib mul kõigil pättidel käia duši aluse peal mängimas. Üks hetk tuleb Mõmmi ja lõhnab kuidagi eriti spetsiifiliselt. Mina nuusutan eest ja tagant ja küljepealt ka, ja tean et jube tuttav lõhn on, aga meelde ei tule ka, mis see täpselt on. Ja siis üks hetk läks tuluke põlema, see oli minu šampoon. Lõpuks avastasin Mõmmi külje pealt ka mingi niiske koha, mis ilmselt seda lõhna eritas. Müstikaks jääb muidugi see, kuidas jäigast šampoonipudelist see kätte saadi - kui kõrgelt ta selle peale hüppama pidi, et törts välja tuleks :rofl: Igatahes, igaks juhuks käis ta selle peale kraani alt läbi. Pärast avastasin, et oma paksu karva pärast ei olnud ta ka 4 tundi hiljem veel täitsa kuivaks saanud.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas Misty1 » 29. oktoober 2010, 19:20

Lahe:)
Mõmmi kasukas on su patsiga ju ühte karva. Ju plaanib juppi näpsata :-)
Ja nad on juba parajad pehmed karvakerad jaah. Ma ka muudkui nosin ninaga ta kasukas:)
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas Gerda » 29. oktoober 2010, 21:27

Mul tuli kohe pilt silmade ette valgest mõmmikust, kes oma koheva karvaga põrandaid äikima lööb :razz:
Tuhkrupreili Daisy
Kasutaja avatar
Gerda
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 77
Teemad: 2
Asukoht: Tallinn, Pirita
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 10. november 2010, 22:15

Täna käisime siis üle pika aja jälle doktor Triinul külas :happy: Nimelt otsustasin ma, et Mõmmil ei ole enam oma khmm... ümmargusi kehaosasid tarvis, ja nii pidigi viimane oma kalleima vara ära loovutama :happy:

Lisaks selgus, et mul on lisaks kolmele tuhkrule ka uued koduloomad siginenud - nimelt olid Mõmmil kõrvas lestad, ja nii said kõik kolm ka nende vastu tõrjet.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 29. november 2010, 13:32

Niisiis, väike ülevaade ka peale pikka vaikuseaega.

Meie perre on saabunud tõsine talv. Kapist on enamuse ajast ainult norskamist kuulda. Ja kui õhtul voodisse ronin, siis loivatakse vaevaliselt voodisse ja jäädakse sinna tukkuma. Mõmmi on ainuke aktivist kes veel üritab midagigi mängulaadset nägu pähe teha. Arnoldil on seljas uskumatult paks ja pehme kasukas. Kindlasti on oma osa kapslil, mis talle turja sai, aga kõike selle peale ei panustaks, sest Sylvesteril ju sama kapsel aga kasukas õhem. Kui nüüd järele mõelda, siis Sylvester on ise ka õhem :-D Arnold oli muidugi suvel suhteliselt kiilakas, ehk siis nüüd teeb loodus tagasi. Minul ei ole selle vastu muidugi midagi, ongi kaks mõmmikut keda kratsida :biglove:

Kodus on mul hetkel vannitoa remont, ja kõik on hirmus tolmune. Seetõttu peavad pätid taaskord rahulduma ainult minu toas resideerumisega. Õnneks on talvereziimile üle mindud ja kolistamist on toast järjest vähem kuulda. Kusjuures, vastupidiselt Triinule, läheb meil järsku krõbinaid hulga vähem, just seetõttu et päev magatakse maha. Kui veel kuu aega tagasi läks mul umbes kausike 3 peale, siis nüüd jätkub samast kogusest 1,5 päevaks. Ei tundu nagu väga suur edenemine, aga uskuge mind, see pool päeva kuu-paari mõistes tähendab ikkagi päris palju, ja mulle vähem reise loomapoodi :-D Mis tuletabki meelde, pean täna poest läbi käima ja süüa ostma neile.

Mingi hetk ma lasin neid veel tsipa joosta korteri peal selle segaduse sees, siis oli päris omapärane kuulata, kuidas teatud aja pärast hakkas pihta ennastunustav aevastamine ja turtsumine. Sest Mõmmi otsustas iga kord ehitusjääkide kotti ronida, ja nii ta siis turtsus seal, kuniks ma koti paelaga kinni sidusin ja vennal käskisin välja viia. Aga ega see tolm naljaasi ei ole, sest isegi minu toas olles on see nende hingamisele mõjunud. Arnoldil oli eile õhtul kohe tunda kuidas tal ebamugav oli. Niiet kähku-kähku peab valmis tegema asja.

Muidugi nagu kiusu pärast leidsin eile oma vastplaaditud põrandalt mingi pruuni vedela plörtsu, mis sinna sisseõnnistamiseks jäeti ilmselgelt kellegi karvase poolt, sest venna teo jaoks oli see liiga väike :doh: :rofl:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas Angoora » 05. jaanuar 2011, 19:49

Sinu jutte on väga huvitav lugeda. Ma pean vist varsti terve teema läbi lugema :happy: .
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 06. jaanuar 2011, 01:07

Me täname, me täname. Tuhkrud on muidugi sellised tegelased, kellest annab igasugu jutte kirjutada :happy: Aga no peaaegu 4 aasta jooksul on ikka üht-teist kogunenud siia, niiet varu kõvasti aega, kui tõesti plaanis kõik läbi lugeda :lol:

Üks väike ülevaade siis ka. Hetkel meil magatakse, süüatakse, kratsitakse kõhtu ja siis magatakse veel. Seega, ei olegi väga midagi kirjutada. Üks asi on küll, mis on nüüd välja tulnud Mõmmiga seoses. Ja Arnoldi või Sylvesteriga ei ole kunagi sellist probleemi olnud. Nimelt on Mõmmi selline töntsakas noormees, ehk siis natuke lühike tuhkru kohta, ja suhteliselt ümmargune oma pikkuse kohta. Kaalu täitsa normaalse tuhkru jagu, aga ilmselt saabki talle saatuslikuks just see väheke lühem olemine. Ta vaeneke ei jaksa ennast enam mul magamistoas voodi peale vinnata :lol: Eile õhtul viskas oma väiksed käpakesed voodi ääre külge ja rippus seal niikaua oma tagumisi jalgu siputades kuni mul temast hale hakkas, ja ma ta voodi peale upitasin. Seejuures paistab üle voodi ääre lisaks käppadele vaid üks ülipüüdlik ninaots mille järgi võib ennustada tagajalgade siblimise kiiruse :rofl:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas Kellykaazz » 09. jaanuar 2011, 18:38

:ot: Karin, mis sa oma juustega teinud oled!!?? Ma tean,et mõned asjad/inimesed/loomad/tegevused võivad halliks ajada, aga roosaks!!!??? :dropdead: :lol: Mõmmi ajas su roosaks?
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas ferret111 » 09. jaanuar 2011, 20:18

Mina ka nagu angoora, mulle ka meeldib sinu jutte lugeda sest need väga huvitavad:).
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 09. jaanuar 2011, 22:50

:blol: :blol: Kus sa mu juukseid nägid :rofl: :rofl:

Tegelikult, nagu ikka vahetevahel juhtub, ma tundsin et vajan natuke vaheldust, ja otsustasin punaseks värvida. Aga kuna ma ei raatsi oma vaevaga blondiks saadud juustest loobuda, siis kasutan efektivärve, need mis kuluvad maha teatud ajaga. Aga sai esimese korraga vaadatud selline veinipunane värv, mis nüüd roosaks kulus. Ehk siis, järgmine kord kui uue värvi ostan, võtan teise tooni, siis ei kulu enam nii roosaks ja jääb ikka rohkem punaseks :happy:

Aga nüüd lao välja, kus nurga taga sa mind spioneerimas käisid :razz:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 09. jaanuar 2011, 22:51

aa, ja muide, kust sa tead, et ma Mõmmit ka sama tooni ei värvinud :rofl: :razz:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas Kellykaazz » 10. jaanuar 2011, 19:18

Ma arvan,et sa oleks ammu kuulutanud siis,et on olemas uus tuhkru kasukatoon :rofl:
Ülemistes ülemiselt korruselt piilusin, kuidas sa ostsid kakssaiaükspiim :-P
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 10. jaanuar 2011, 22:55

Tegelikult ostsin piimadipikastmejavalgeklaarilimpsi, aga no sinu oma läks ka piisavalt lähedale :rofl:

Aga küll sul, vanaema, on ikka teravad silmad ja hea haistmismeel, et mind nii kaugelt ära tundsid (ja see on referents teatud folkloorimuinasjutule, mitte sinu vanusele, niiet ära võta väga südamesse) :rofl: :rofl: Kuigi, no vähemalt ei kaotata mind enam rahva sees kunagi ära :wink:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 17. jaanuar 2011, 13:42

Mul oli eile öösel magama minnes nii armas pissipotimoment, et mõtlesin seda teiega jagada :rofl:
Nimelt siis, kui oma tuppa läksin, ja potist mõned pabulad ära korjasin, selle aja peale jõudis Arnold välja tulla pesast. Vahtis mind natuke, ja läks siis ajalehele oma häda tegema, nii nagu ikka, sest ta mul ju potti ei tunnista. Tõstsin ta siis potile õigel hetkel, ja ta ajas seal parasjagu oma häda. Samal ajal oli Mõmmi kuskilt minu juurde loivanud, ja jäi jala juurde lösutama. Kui Arnold potilt maha ronis, läks Mõmmi kohe potile. Siis tuli ka Sylvester poti juurde, vaatas korra potti ja siis nõutult mulle otsa, et tahaks ju potile, aga Mõmmi on seal ees :dunno: Ma vaatasin, mis ta teeb, et kui paberi poole hakkab minema, siis ei lase, sest kaua see Mõmmi seal potil ikka punnitab. Aga ei, Sylvester võttis hoopis kätte ja ronis Mõmmi kõrvale potile. Ja nii nad punnitasid seal kahekesi, kuni mõlemad rahul ja häda tehtud :rofl:

Ühesõnaga, miks see märkimisväärne on - sest tuhkrud tavaliselt ei oota kuni pott vabaneb, vaid otsivad lähima koha kuhu häda teha. Ja teiseks, sest tuhkrud ei käi kahekesi potil :rofl: :rofl:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas maris2 » 17. jaanuar 2011, 14:03

Meil ka kahekesi potil ei käida, aga kui Bull oma asja ajab siis Bindi ootab.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas Misty1 » 17. jaanuar 2011, 19:18

Hehh kujutan ette, kui härdakstegev vaatepilt see oli. Tea kas seda veel õnnestub näha kunagi :rofl:
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 22. jaanuar 2011, 13:57

Täna öösel oli jälle üks awww moment. Nimelt otsustas üks kõvasti julgust kogunud noormees mulle kell 4 öösel helistada et külla kutsuda :roll: Umbes poole jutu pealt avastasin omal jalge otsas voodi peal magamas ühe valge karvase tombu, kelleks lähemal vaatlusel osutus Mõmmi :biglove: Nad ju mul muidu ei ole üldse süleloomad, aga Mõmmil on jah kombeks vahetevahel mu kõrvale voodisse magama tulla, kas siis jalge juurde, või pea juurde :happy:

Sylvester on aga otsustanud kiskjaks hakata. Eile oli mul pere korteris külas, ja vanaema nõudmise peale lasin pätid korraks lahti, et nende ilusat talvekarva ka näidata. Arnold istus vanaema süles, aga kuna Sylvester on tavaliselt kukupai, siis tema sai jalutama. Läks siis ema jalgade juurde nuuskis ja nuuskis, ja üks hetk läks äksi täis ja kukkus hammustama. Kui ma ta ära krabasin, siis jäi talle pihku suss, millest kõigi nelja käpaga kinni hoiti ja hammastega samal ajal näriti. Ei tea, mis talle sisse läks, aga värises erutusest ja saba läks ka täitsa puhvi. Kas oli siis asi sussis, või emas, ei oska öelda, aga lähemal ajal emale ilmselt enam selgeks ei õnnestu teha et Sylvester on tavaliselt pai ja ei hammusta.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas Misty1 » 22. jaanuar 2011, 16:50

Kui sinu suss ema jalas, siis ehk ei olnud talle meeltmööda et ema su varaga ringi sahistab. :-D
Ojeeh meil sellist meelehead ei tee, et kaissu magama roniks. Ootan seda hetke juba üle kolme aasta. Eks ma ootan siis veel.:roll:
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas helen125 » 22. jaanuar 2011, 16:55

Kas ta pures räigelt v näksas?
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 22. jaanuar 2011, 18:31

Emal oli oma suss kaasas. Ja pures ikka mõnusalt, nagu ikka, kui millegi peale äksi täis minnakse. Õnneks lõugasid kangutama ei pidanud, lasi ise kohe lahti kui ta ära krabasin.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas reimokiss » 28. jaanuar 2011, 16:26

reimokiss
Õigekiri longab
 
Postitused: 51
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas postituvi » 28. jaanuar 2011, 16:38

See siin teemas veidike OT(off topic e. teemaväline)
Tuhkrud vahetavad karva 2 korda aastas, enamasti kevadel ja sügisel.
Siin on õige teema kust lugeda- karvavahetus ja karvapallid
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas jannos » 29. jaanuar 2011, 08:35

Ehk oli sussides mingit lõhna, mis tuhkru hulluks ajas. Meil ei tohi kummist asju kusagil laokile jätta. Kui pesumasina ust avada, siis peab tõhk kindlasti puuris olema, muidu on ta nagu välk hammastega tihendis kinni.
jannos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 2
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 29. jaanuar 2011, 18:10

Minu pätid lihtsalt ongi riiakad :D Neile sobime ainult mina ja mu vanaema, sest meie oleme toitev käsi. Teised on kõik koju sissetungijad ja ahvatlev saak :-D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 26. veebruar 2011, 20:23

Kuna Mõmmi on viimasel ajal väga loid olnud, loium kui seda saaks kastreerimisjärgse rahunemise ja külma talve kaela ajada, ning lisaks oli ta ka kaalust alla võtnud, otsustasin minna Västrikusse Triinule külla. Loomulikult võtsin kõik kolm pätti kaasa, sest igaühega omad asjad ajada :-)
Sylvesteri lasin läbi katsuda, et tal ei oleks eelmisesuvine kasvaja tagasi tulnud. Sellega kõik korras, midagi tagasi ei ole.
Kuna Arnold käitus ka veidralt eelmisel aastal, lasin temagi läbi katsuda. Õnnekspolnud pätil viga midagi.
Kõik kolm tegelast said kõrvapuhastuse ning Triin vaatas ka hambad üle. Hambaid palusin sellepärast vaadata, et meie peres on alati olnud veidike hambakivi. Aga vastavalt Triinult saadud infole, siis sellise koguse pärast muretsema ei pea, ning kivi eemaldamise protseduuri teha ei ole vaja.

Nüüd siis Mõmmi juurde. Keset igasugu näppimist ja nunnutamist ütleb Triin järsku, et tahaks Mõmmi neeru ultraheliga uurida. Mõni aeg hiljem tagasi tulles poetas ta vaikselt, et pisipätil on ilmselt neeru küljes või sees kasvaja :shock: Ei tea, millega mina neid tuhkrujumalaid vihastanud olen, et mulle riburadapidi neid kasvajaid koju saadetakse :bang: :grr:
Lisaks oli Mõmmil ühel pool lümfisõlm üles paistetanud ja kõrv natuke hell. Kõrva ja lümfi vastu saime antibiootikumi, ning kasvaja läheb opereerimisele 12ndal märtsil. Hoidkem siis kõik pöialt, et kasvajast ilusti lahti saabja komplikatsioone ei teki.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas Misty1 » 26. veebruar 2011, 20:41

:shock: Muidugist hoiame . Hea et kõik riburada kaasa võtsid ja loodame algstaadiumis avastatud sai. Ootaja aeg tundub pikk- ikka pöialt Mõmmikesele ja sulle.
Viimati muutis Misty1 27. veebruar 2011, 14:36, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas Heleri » 27. veebruar 2011, 10:57

Mina hoian ka Mõmmile pöialt ja loodan et ta on peagi samasugune suur mürakaru nagu enne.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold, Sylvester ja Mõmmi - Karini šuurikud

PostitusPostitas postituvi » 27. veebruar 2011, 14:36

Mul ka pöidlad pihus ja Mõmmikule üks suur karvane kalli! Ning kiiret paranemist :hug:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron