Hädas deegudega

Mida ja miks deegu teeb, mida tähendavad erinevad häälitsused. Kes kellega koos elama sobib?

Moderaator: postituvi

Hädas deegudega

PostitusPostitas Carver (Teema autor) » 19. august 2011, 23:12

Tere!

Jutt selline, et sain omale nädal aega tagasi kaks deegut, kes on-väidetavalt-1aastased ja isased. Puuri sain ka, kuigi see on täiesti vale puur(võrekorrused ja liiga väike). Puuri olen aga osavalt ümber ehitanud ja hetkel uue puuri vajadust küll pole, ei ole momendil rahagi selle jaoks. Aga probleem selline, et nad ei ole absoluutselt sellised nagu kõik teised kirjaldavad deegusid.

*Nad ei jookse jooksurattas.
*Nad ei mängi mitte millegagi
*Nad ei ole huvitatud ühestki asjast mis puuri panen..no korra nuusivad, aga see ka kõik.
*Nad ei vea salvrätikuid ja wcpaberirulle pessa jne..
*NAD EI KASUTAGI PESA!!!! Korra käivad sees, aga ei ole seal üldse..
*Närivad KOGU AEG puurivõresid, aga samas puuoksi ei näri, mida puuri pannud olen..
*MA POLE NEID KORDAGI SILMAD KINNI NÄINUD!!!NAD EI MAGA!!(Uskuge mind, ma märkaks seda, sest olen nendega ühes toas, mul on 1-toaline korter ja nad on minust ~2m kaugusel terve aeg.

Mida ma tegema peaks, et nad näiteks esialgu PESA omaks võtaksid ja selle oma soovi järgi ära sisustaksid jne..aidake :(
Kahekesi istuvad ainult pappkarbi katusel ja käivad vahepeal söömas-joomas, muud midagi..
Carver
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hädas deegudega

PostitusPostitas Aydy » 20. august 2011, 11:39

Tere! Palun lisa ka mõni pilt oma puurist, siis saaks ehk paremini soovitada seal miskit muuta või juurde lisada :) Deegusi sooviks samuti näha.
Kuna sa said nad alles nädal aega tagasi, siis ehk nad ei ole veel kohanenud ja ei tunne ennast turvaliselt, on stressis või kardavad, et ainult pappkarbi katusel istuvad. Suhtled nendega, et nad esialgu sinuga harjuks? Lased neid jooksma/hoiad süles? Küll nad siis ka julgemaks muutuvad ja hakkavad puuris asjatama.
Öösel kui sina magad, eks nemad ka sel ajal magavad, sa lihtsalt ei näe seda :) Pesa neile ehk ei meeldi..veel.. see, mis võiks meie arust nende pesa olla, ei pruugi neile üldse meeldida ja leiavad omale teise koha, mille pesaks teevad :D ju ka sellepärast nad ei ole sinna pessa paberit viinud.
Mupsu- Krõõbu- Armiina
Kasutaja avatar
Aydy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 678
Teemad: 9
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline