Isane + emane: koos rahulikumad.

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Koos on rahulikumad

PostitusPostitas kepsut (Teema autor) » 16. veebruar 2005, 22:06

Lontukene kirjutas:Mul on jänesed vahepeal eraldi(et liigseid pesakondi ei tekiks).Võin soovitada,et kui jänes teeb mõnikord igavusest pahandust,siis kahekesi on nad ilusti hoolitsevad üksteise eest ja on väga rahulikult(v.a. mõned korrad kus nad kaklema lähevad,mida juhtub harva).Siis ei teki jänesel tahtmist pahandust teha!


Teada värk! :D Varem tegi Kepsut ikka palju rohkem pahandusi, ronis igalepoole, näris igast asju aga nüüd on Charlottega koos olles väga viisakas :) Ja hoolitsevad teineteise eest ka väga armsalt :oops:
Täna just mõtlesin, et ühe jänese elust saan aru, kahe omast ka, aga kui neid on rohkem?? Kas siis on nii, et mõni jänes on rohkem tagaplaanil ja eemale jäetud või hoitakse kambakesi kokku?
kepsut
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 29
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Koos on rahulikumad

PostitusPostitas Mio » 17. veebruar 2005, 15:42

Lontukene kirjutas:Mul on jänesed vahepeal eraldi(et liigseid pesakondi ei tekiks).

On's Sul nüüd üks neist kastreeritud/steriliseeritud? Muidugi on nad kahekesi harmoonilisemad. Meie Maia on aga pailaps Miole ka pahandusi õpetanud :twisted:
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Koos on rahulikumad

PostitusPostitas Jänkumamma » 17. veebruar 2005, 15:53

Ausalt öeldes, ma ei saa küll väita, et meie omad üheskoos rahulikumad on, kui nad ühekaupa elades olid. :wink:
Üks tants ja tagaajamine käib kogu aeg, peamiselt sel põhjusel, et Joss tahab võdistada, aga Pipi ei ole sellega nõus. Aga kui Joss parajasti Pipit taga ei aja, vaid hoolitseb Pipi kasuka läikimise eest, siis on nad väga armsad ja rahulikud. ...kuni järgmise võdistushooni... :lol:
...aga seltsim on neil kahekesi küll!
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Isane + emane: koos rahulikumad.

PostitusPostitas Küll1ke » 12. aprill 2008, 12:16

Ma saan ka varsti jänkud ja arvatavasti teeb isa siis vist suurema puuri kuna saan emase ja isase !
Küll1ke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Isane + emane: koos rahulikumad.

PostitusPostitas särasilm » 16. aprill 2008, 21:34

Ja kas sa kavatsed neid koos hoidma hakata? Ja mis saab sel juhul edasi?
särasilm
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 229
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tõrva
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline